Firma Wasbruk rozpoczęła swą działalność w 1992 roku. Zajmujemy się głównie detaliczną sprzedażą paliw na stacjach paliwowych usytuowanych w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim oraz śląskim. Prowadzimy również hurtową sprzedaż gazu płynnego, który dowozimy własną flotą transportową.

 

Na   czynnych całodobowo stacjach mogą Państwo zatankować:   

- benzyna Pb95

- benzyna Pb 98

- olej napędowy

- autogaz LPG

 

 

W zakresie proponowanych przez nas usług skorzystają Państwo z:

 - samoobsługowych myjni Kärcher,

 - wypożyczalni przyczep,

 - punktów wymiany butli 11 kg,

 - wynajmu powierzchni reklamowych.

 

Dodatkowo na większości ze stacji  zapraszamy do sklepów  zaopatrzonych w podstawowe produkty spożywcze oraz pierwszej potrzeby jak również w akcesoria i płyny samochodowe.

View the embedded image gallery online at:
http://www.wasbruk.pl/o-nas.html#sigFreeIdf8559e4d67

Staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów kompleksowo. 

Posiadamy własną rozlewnię gazu zlokalizowaną w Pieścirogach Starych przy ul. Żółkiewskiego 1, gdzie prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż butli 11 kg z dowozem do klienta.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również dwa motele zlokalizowane w Milanówku oraz w Warszawie przy ul. Płochocińskiej . Znajdą tu Państwo przytulny pokój w dobrej cenie.

 

kasa wasbruk

 

Na naszych stacjach zapewniamy  najniższe ceny oraz doskonałą jakość paliwa potwierdzoną certyfikatami jakości takich producentów krajowych jak Lotos, Orlen.

W trosce o zadowolenie naszych klientów paliwo na naszych stacjach dodatkowo systematycznie badane jest przez niezależny instytut badań laboratoryjnych. 

Część naszych stacji objęta jest patronatem jakości BAQ.

Aby być bliżej Państwa ciągle staramy się umacniać naszą pozycję na rynku paliw w Polsce poprzez kolejne inwestycje.

Stałym klientom oferujemy karty rabatowe.

 

Zapraszamy na nasze stacje !!!!